Tenant Representation is our business

Proč my

Úspory

Především v rámci zastupování našich klientů dosahujeme vždy výrazných úspor jak nájemních nákladů, tak i kapitálových investic spojených s výstavbou, a přestavbou interiéru.

Odbornost

Jsme tým odborníků, jejichž profesí je zastupování nájemců. Naše specializace je klíčová pro kvalitu poskytovaných služeb. Známe veškeré aspekty rozhodování, nabídku tržních alternativ a dobře víme, jaké jsou adekvátní náklady a ceny.

Zkušenost

Vzhledem k dlouholetým zkušenostem a znalostem trhu komerčních nemovitostí umíme rychle a efektivně nalézt cenově výhodná řešení pro potřeby našich klientů. Naše bohaté zkušenosti znamenají, že víme jak řešit náročné situace a pragmaticky vyhodnotit jednotlivé alternativy.

Nezávislost

Jsme jedinou profesionální poradenskou společností na českém trhu, která výhradně zastupuje nájemce. Hájíme zájmy nájemců a uživatelů nemovitostí bez výhrad a za každých okolností. Vždy budeme stát na Vaší straně.

Komplexní služby

Jsme připraveni kompletně zastřešit veškeré řešení pro potřeby Vaší společnosti. Na základě Vašich požadavků jsme připraveni zajistit obchodní a technické řešení, zakotvit tato řešení smluvně, vystavět či přestavět interiér, vybavit prostory a přestěhovat společnost. Vše bez zatížení provozu společnosti.