Tenant Representation is our business

Vedení společnosti

Radek ProcházkaRadek Procházka je vedoucím partnerem a jednatelem společnosti, kterou založil jako nezávislou poradenskou společnost výhradně zastupující nájemce komerčních nemovitostí.

Po sedmileté zkušenosti poradenství v oblasti komerčních nemovitostí v mezinárodních společnostech jako Colliers International a Cushman & Wakefield založil první společnost v České republice, která se výhradně zaměřuje na zastupování nájemců komerčních nemovitostí. Jako vedoucí partner se věnuje nejdůležitějším klientům společnosti a bere na sebe aktivní roli při sjednání vhodných řešení a vedení projektů.

Radek Procházka zahájil vysokoškolské studium na University of New York in Prague, po dvou letech studia odjel do USA, kde posléze promoval na University of San Francisco v oboru Finance.

Radek Procházka je specialista na kancelářský segment a patří mezi několik nejzkušenějších odborníků na českém trhu v oblasti Zastupování nájemců. V posledních letech působení ve společnosti Cushman & Wakefield vedl oddělení Tenant Representation pro Českou republiku, staral se o nejvýznamnější klienty a koordinoval mezinárodní spolupráci v rámci Corporate Occupier & Investor Services podporující korporátní klientelu. V průběhu své dosavadní kariéry uzavřel 95 transakcí v celkové kapacitě přes 185.000 m2 kancelářských ploch. V rámci těchto transakcí v hrubých číslech pomohl svým klientům ušetřit 1.32 mld. Kč na nájemních nákladech a stavebních investicích.